Trenerzy

KUBA

Cześć, tu Kuba – Twój trener.

Od młodości byłem związany ze sportem. Zawodniczo trenowałem kickboxing, poznałem też ciężary, crossfit, bieganie. Był nawet romans z tańcem towarzyskim.
Słowem- kręci mnie wszystko co stymuluje produkcję endorfin, oraz pomaga mi pozbyć się nadmiaru energii.

Ukończyłem kursy trenerskie oraz dietetyczne, uzyskując respektowane międzynarodowo certyfikaty. Od kilku lat jestem trenerem EMS, i niezmiennie fascynuje mnie skuteczność tej metody treningowej, którą potwierdzają historie naszych klientów.

Od 2015 roku współpracuję z wrocławską filią firmy Google- prowadząc, w języku angielskim, treningi dla ich kadry pracowniczej. Tam też stale przekonuję się, że sport jest uniwersalnym narzędziem komunikacji, i że niezależnie od szerokości geograficznej sport daje ludziom radość, a także pomaga się rozwijać i nawiązywać nowe przyjaźnie.

Dlatego też- skądkolwiek jesteś- zapraszam Cię na trening do naszego studia.

Pozwól, żeby to właśnie ten moment stał się początkiem Twojej nowej fascynującej historii!

MICHAŁ

Cześć, tu Michał – Twój trener.

Moja przygoda ze sportem zaczęła się już w podstawówce, kiedy to tato zaprowadził mnie na zajęcia sportów walki. Minęło kilka lat, doszło parę otarć i tatuaży, a ja dalej spędzam wolny czas na macie, i czerpię z tego taką samą przyjemność jak wtedy kiedy byłem dzieciakiem. Pasję do jujitsu dzielę z pasją do pływania na kajcie, i zawsze jak mam kilka dni wolnego, to pakuję swoje latawce i jadę w poszukiwaniu wiatru, wody i słońca.

W międzyczasie ukończyłem studia na AWF we Wrocławiu, kurs trenera personalnego Life Fitness Academy, oraz kursy dietetyczne pod okiem najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywałem jako jeden z pierwszych trenerów EMS w Polsce oraz trener brazylijskiego jujitsu w klubie Berserkers Team Wrocław.

Tak jak pomagam moim zawodnikom sięgać po mistrzowskie medale️, tak Tobie pomogę osiągnąć zamierzone cele treningowe. Ze mną zmierzasz po zwycięstwo!